Turniej Finałowy Projektu „Edukacja przez Szachy w Szkole”

IV  TURNIEJ FINAŁOWY

OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU

POLSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO

„EDUKACJA PRZEZ SZACHY W SZKOLE”

odbędzie się w dniu 2 czerwca 2017 r. w hali TORWAR w Warszawie

III  TURNIEJ FINAŁOWY

OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU

POLSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO

„EDUKACJA PRZEZ SZACHY W SZKOLE”

 

WYNIKI

Klasyfikacja drużynowa:

1. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3 w Bogatyni – drużyna 1

2. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 11 w Suwałkach – drużyna 1

3. miejsce – Szkoła Podstawowa w Łowczowie

klas1

4. miejsce – Szkoła Podstawowa w Lusowie

5. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 123 w Krakowie

6. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

klas2

7. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3 w Bogatyni – drużyna 2

8. miejsce – Szkoła Podstawowa Włoszakowice – drużyna 1

9. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostrowcu Świętokrzyskim

klas3Więcej informacji w pliku pdf.

Klasyfikacja drużynowa „WARS i SAWA grają w szachy”

1. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 321

2. miejsce – Szkoła Podstawowa 143

3. miejsce – Szkoła Podstawowa 319

klas-d1Więcej informacji w pliku pdf.

Klasyfikacja indywidualna:

Grupa A – dziewczynki klas 1

1. miejsce – Blanka Mierzyńska – SP Włoszakowice 1

2. miejsce – Weronika Niziołek – SP Staniątki

3. miejsce – Karolina Tymoszuk – SP 3 Międzyrzec Podlaski 1

4. miejsce – Zofia Mrygoń – SP 3 Bogatynia 1

5. miejsce -Marcelina Łaszczuk – SP 353 Warszawa

6. miejsce – Otylia Węgrzyn – SP 2 Tomaszów Lubelski

Więcej wyników

Grupa C – dziewczynki klas 2

1. miejsce – Weronika Dudzińska – SP 1 Ostrów Wielkopolski

2. miejsce – Julia Giemza – PSP 1 Ostrowiec Świętokrzyski

3. miejsce – Małgorzata Popiel – SP 3 Regulice

4. miejsce – Julia Kijko -SP 2 Tomaszów Lubelski

5. miejsce – Alicja Batiuk – SP Regulice

6. miejsce – Anna Dura – SP 11 Ostrów Wielkopolski

Więcej wyników

Grupa E – dziewczynki klas 3

1. miejsce – Lena Mróz – SP Łowczów

2. miejsce – Gabriela Zielinowska – SP Włoszakowice 1

3. miejsce – Joanna Szewczyk – PSP 1 Ostrowiec Świętokrzyski

4. miejsce – Wiktoria Olszewska – SP 3 Bogatynia 1

5. miejsce – Oliwia Borkowska – SP 11 Suwałki 2

6. miejsce – Paulina Rojek – SP 11 Suwałki 1

Więcej wyników

Grupa B 1 – chłopcy klas 1 – nazwiska A-Ł

1. miejsce – Aleksander Krystoń – SP 69 Warszawa 2

2. miejsce – Radosław Kruczek – SP Łowczów

3. miejsce – Jan Lasota – SP 319 Warszawa

4. miejsce – Mateusz Iwanicki – SP 321 Warszawa

5. miejsce – Damian Gaczoł – SP Podłęże

6. miejsce – Ignacy Abramowicz – SP 2 Legionowo

Więcej wyników

Grupa B 2 – chłopcy klas 1 – nazwiska M-Ż

1. miejsce – Dawid Skowron – SP 350 Warszawa

2. miejsce – Borys Plisiecki – SP 69 Warszawa

3. miejsce -Miłosz Mazurkiewicz – SP 1 Leżajsk

4. miejsce – Mateusz Pawłowski – SP 354 Warszawa

5. miejsce – Piotr Nowak – SP 62 Kraków 1

6. miejsce – Maciej Wolak – SP 58 Kraków

Więcej wyników

Grupa D 1 – chłopcy klas 2 – nazwiska A-Ł

1. miejsce – Stefan Ćwiek – SP 84 Warszawa

2. miejsce – Bartosz Fiszer – SP 321 Warszawa

3. miejsce -Michał Elnour Abdalla – SP 3 Bogatynia 1

4. miejsce – Jakub Golonka – SP 354 Warszawa

5. miejsce – Kamil Koperwas – SP 2 Tomaszów Lubelski

6. miejsce – Wiktor Korczek – SP 123 Kraków

Więcej wyników

Grupa D 2 – chłopcy klas 2 – nazwiska M-Ż

1. miejsce – Olgierd Tadych – SP Lusowo

2. miejsce – Jan Sawicki – SP Jeleniewo

3. miejsce -Wojciech Tadrzak – SP Ostrołęka

4. miejsce – Michał Rudkowski – SP 62 Kraków 2

5. miejsce – Rafał Marczak – SP 185 Warszawa

6. miejsce – Mikołaj Zdybel SP 3 Bogatynia 1

Więcej wyników

Grupa F 1 – chłopcy klas 3 – nazwiska A-Ł

1. miejsce – Jan Choina – SP 7 Ostrowiec Świętokrzyski

2. miejsce – Szymon Jarosz- SP 3 Bogatynia 1

3. miejsce -Bartłomiej Cichoń – SP 123 Kraków

4. miejsce – Witt Kubicki – SP 143 Warszawa

5. miejsce – Krzysztof Gajewski – SP Bakałarzewo

6. miejsce – Aleksander Abramowicz – SP 2 Legionowo

Więcej wyników

Grupa F 2 – chłopcy klas 3 – nazwiska M-Ż

1. miejsce – Mateusz Milewski – SP 11 Suwałki 1

2. miejsce – Stanisław Rumowski – SP 343 Warszawa

3. miejsce -Hubert Najmowicz – SP Lusowo

4. miejsce – Paweł Omilian – SP Bakałarzewo

5. miejsce – Konrad Niebudek – SP Masłów

6. miejsce – Dominik Szantyka- SP 3 Bogatynia 2

Więcej wyników

Więcej zdjęć

WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM i UCZESTNIKOM

GRATULUJEMY!

zwyc1zwyc2

Organizatorzy zapraszają za rok!