Książki

PROCEDURA ZAMAWIANIA PODRĘCZNIKÓW

W celu zamówienia podręczników „Grajmy w szachy” (cz. I, II lub III)
w ramach ogólnopolskiego projektu Polskiego Związku Szachowego „Edukacja przez Szachy w Szkole”
w preferencyjnej cenie 15 zł/sztuka, należy przesłać zamówienie na adres e-mail:
p.bartnik@pzszach.pl

Zamówienie powinno zawierać:
– tytuł korespondencji: „Grajmy w szachy, część I, II lub III- zamówienie – proszę podać która część.
– ilość sztuk potrzebnej części podręcznika
– nazwisko nauczyciela odpowiedzialnego za zamówienie
– kontakt do nauczyciela(e-mail/telefon) – telefon potrzebny dla kuriera dostarczającego przesyłkę w celu wcześniejszego poinformowania o   planowanej godzinie dostarczenia książek
– dane do faktury szkoły, rady rodziców lub innej instytucji z numerem NIP lub dane (adres zamieszkania) osoby fizycznej – nie ma możliwości wystawienia tylko paragonu
– informację na temat formy odbioru książek (wysyłka kurierem  DPD na koszt zamawiającego lub odbiór osobisty w biurze Polskiego Związku Szachowego w umówionym terminie).

Jeśli do opłacenia zamówienia jest potrzebna faktura, prosimy o podanie tej informacji w zamówieniu, faktura zostanie przesłana w wersji elektronicznej.

Podstawą realizacji zamówienia jest uregulowanie zapłaty (łącznie z kosztami wysyłki) przelewem na podane poniżej konto:

Alior Bank, nr 53 2490 0005 0000 4530 6612 0827

2. Dla osób i instytucji spoza Projektu „Edukacja przez Szachy w Szkole” podręcznik (dowolna część) kosztuje 20 zł/sztuka. Przy czym zamówienie minimalne to 10 sztuk. Procedura zamawiania jest identyczna do wyżej opisanej.

3. Zryczałtowane koszty wysyłki (przy płatności powinny być doliczone do kwoty za książki):

– od 1 do 3 egz. (koperta) – 19,00 zł

– od 4 do 30 egz. – koszt 23,00 zł
– od 31 do 60 egz. – koszt 24,00 zł
– od 61 do 100 egz. – koszt 25,00 zł

powyżej 100 egz. wycena uwzględniająca wagę paczek (do 31 kg, czyli do 100 sztuk – cena 25 zł plus cena  za następną paczkę zgodnie z ww. cennikiem).

Osobą odpowiedzialną za realizację zamówień jest Paweł Bartnik, adres e-mail: p.bartnik@pzszach.pl.

UWAGA:

NIE PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI GOTÓWKĄ, NIE WYSYŁAMY ZA POBRANIEM ORAZ NIE WYDAJEMY PODRĘCZNIKÓW W PRZYPADKU NIESPEŁNIENIA KRYTERIÓW ZAMÓWIENIA.

ODBIÓR OSOBISTY podręczników z Biura Polskiego Związku Szachowego jest możliwy po wcześniejszym umówieniu mailowym (adres odbioru: Warszawa, ul. Marszałkowska 84/92 lok. 200, wejście bramą od ul. Żurawiej)

Przy odbiorze osobistym należy okazać dowód płatności przelewu dokonanego na Polski Związek Szachowy oraz upoważnienie do odbioru książek z pieczątką szkoły.

Wysyłka kurierem następuje w ciągu 2 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.