Książki

PROCEDURA ZAMAWIANIA PODRĘCZNIKÓW

1. W celu zamówienia podręczników „Grajmy w szachy” (część I, II lub III) w ramach Ogólnopolskiego Projektu Polskiego Związku Szachowego „Edukacja przez Szachy w Szkole” w preferencyjnej cenie 12 zł/sztuka, należy przesłać zamówienie na adres e-mail: p.zaskalski@pzszach.pl

Zamówienie powinno zawierać:
– tytuł korespondencji: „Grajmy w szachy, część I, II lub III- zamówienie – proszę podać która część.
– ilość sztuk potrzebnej części podręcznika
– nazwisko nauczyciela odpowiedzialnego za zamówienie
– kontakt do nauczyciela(e-mail/telefon) – telefon potrzebny dla kuriera dostarczającego przesyłkę w celu wcześniejszego poinformowania o   planowanej godzinie dostarczenia książek
– dane do faktury szkoły, rady rodziców lub innej instytucji z numerem NIP lub dane (adres zamieszkania) osoby fizycznej – nie ma możliwości wystawienia tylko paragonu
– informację na temat formy odbioru książek (wysyłka kurierem  DPD na koszt zamawiającego lub odbiór osobisty w biurze Polskiego Związku Szachowego w umówionym telefonicznie terminie).

Jeśli do opłacenia zamówienia jest potrzebna faktura, prosimy o podanie tej informacji w zamówieniu, faktura zostanie przesłana w wersji elektronicznej.

Podstawą realizacji zamówienia jest uregulowanie zapłaty (łącznie z kosztami wysyłki) przelewem na podane poniżej konto:

Polski Związek Szachowy, nr konta: 53 2490 0005 0000 4530 6612 0827, Alior Bank.

Nie wysyłamy książek za pobraniem.
2. Dla osób i instytucji spoza Projektu „Edukacja przez Szachy w Szkole” podręcznik (dowolna część) kosztuje 17 zł/sztuka. Przy czym zamówienie minimalne to 10 sztuk. Procedura zamawiania jest identyczna do wyżej opisanej.

3. Zryczałtowane koszty wysyłki (przy płatności powinny być doliczone do kwoty za książki):

– od 1 do 3 egz. (koperta) – 19,00 zł

– od 4 do 30 egz. – koszt 23,00 zł
– od 31 do 60 egz. – koszt 24,00 zł
– od 61 do 100 egz. – koszt 25,00 zł

powyżej 100 egz. wycena uwzględniająca wagę paczek (do 31 kg, czyli do 100 sztuk – cena 25 zł plus cena  za następną paczkę zgodnie z ww. cennikiem).

Osobą odpowiedzialną jest Paweł Zaskalski, adres e-mail: p.zaskalski@pzszach.pl; tel: 504627663 (poniedziałek – piątek, w godzinach 9:00-17:00).

Przy odbiorze osobistym podręczników należy okazać: – dowód płatności przelewu dokonanego na Polski Związek Szachowy oraz upoważnienie do odbioru książek z pieczątką szkoły.

UWAGA:
NIE PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI GOTÓWKĄ, NIE WYSYŁAMY ZA POBRANIEM ORAZ NIE WYDAJEMY PODRĘCZNIKÓW W PRZYPADKU NIESPEŁNIENIA WW. KRYTERIÓW.

ODBIÓR OSOBISTY PODRĘCZNIKÓW W BIURZE Polskiego Związku Szachowego (ul. Marszałkowska 84/92, Warszawa) – wejście od ul. Żurawiej po wcześniejszym telefonicznym umówieniu – tel: 504627663.

Wysyłka kurierem odbywa się następnego dnia po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.