Woj. dolnośląskie

W sprawie szczegółowych informacji dotyczących Projektu na terenie województwa oraz zgłoszeń do Projektu należy kontaktować się

z Piotrem Klukiewiczem, e-mail: biuro@dzszach.home.pl, tel: 724 232 138.

Lista szkół:

Lp. Nazwa Szkoły
1. Szkoła Podstawowa nr 19 w Legnicy
2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Legnicy
3. Szkoła Podstawowa nr 7 w Legnicy
4. Szkoła Podstawowa nr 16 w Legnicy
5. Szkoła Podstawowa nr 10 w Legnicy
6. Szkoła Podstawowa nr 1 w Legnicy
7. Zespół Szkół Integracyjnych im. Piastów Śląskich w Legnicy
8. Szkoła Podstawowa nr 18 w Legnicy
9. Szkoła Podstawowa nr 4 i. Włodzimierza Puchalskiego
10. Szkoła Podstawowa nr 6 w Legnicy
11. Szkoła Podstawowa nr 9 w Legnicy
12. Zespół Szkół Muzycznych  w Legnicy
13. Prywatna Szkoła Podstawowa w Legnicy
14. Publiczna Szkoła Podstawowa w Radkowie
15. Niepubliczna Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Ścinawce Dolnej
16. Szkoła Podstawowa w Ścinawce Dolnej
17. Szkoła Podstawowa w Wambierzycach
18. Szkoła Podstawowa z O.I. w Ścinawce Średniej
19. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. K. Makuszyńskiego w Bogatyni
20. Szkoła Podstawowa nr 3 przy Zespole Szkół nr 3 w Lubinie
21. Miejska Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Jedlinie-Zdroju
22. Szkoła Podstawowa nr 15 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 9 we Wrocławiu
23. Zespół Szkół w Gromadce
24. Szkoła Podstawowa nr 8 im. Noblistów Polskich w Oleśnicy
25. Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Kilińskiego w Oleśnicy
26. Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Eureka – szkoła z klasą” w Wałbrzychu
27. Katolicka Szkoła Podstawowa w Oleśnicy
28. Szkoła Podstawowa w Kuźniczysku
29. Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Rudnej, Szkoła Podstawowa w Rudnej
30. Publiczna Szkoła Podstawowa z O.I. im. Jana III Sobieskiego w Porajowie
31. Szkoła Podstawowa nr 108 im. Juliana Tuwima we Wrocławiu
32. Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Niemstowie
33. Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce
34. Szkoła Podstawowa w Szklarach Górnych
35. Szkoła Podstawowa im. J. Sienkiewicza w Siedlcach
36. Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Krzeczynie Wielkim
37. Szkoła Filialna w Osieku
38. Szkoła Podstawowa nr 99 we Wrocławiu
39. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Świdnicy
40. Zespół Szkolno-Przedszkolny im.  „Na Bursztynowym Szlaku” w Lewinie Kłodzkim
41. Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuszycy
42. Zespół Szkolno-Przedszkolny im.  Komisji Edukacji Narodowej w Bardzie, Filia w Przyłęku
43. Szkoła Podstwowa nr 71 we Wrocławiu
44. Szkoła Podstawowa nr 1 w Jelczu-Laskowicach
45. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radostowie Średnim
46. Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Sybiru w Zespole Szkół Publicznych w Lubawce
47. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świerzawie
48. Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Śląskiej w Sokołowcu
49. Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Wyżykowskiego w Lubinie
50. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Chobieni
51. Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Czernicy
52. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicz w Ziębicach
53. Zespół Szkół i Przedszkoli w Niedźwiedziu
54. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wysokiej
55. Szkoła Podstawowa nr 78 im. M. Kopernika we Wrocławiu
56. Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu