Woj. kujawsko-pomorskie

W sprawie szczegółowych informacji dotyczących Projektu na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz zgłoszeń do projektu należy kontaktować się z Kujawsko-Pomorskim Związkiem Szachowym lub koordynatorem na terenie województwa  Panem Benedyktem Mrozińskim, tel: 606 637 317; mail: ben.mrozinski@wp.pl.
Lista szkół:
L.p. Nazwa szkoły
1. Szkoła Podstawowa im. Ks. Leona Poeplau w Kończewicach
2. Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Wielkim Rychnowie
3. Szkoła Podstawowa nr 57 im. H. Sucharskiego w Bydgoszczy
4. Szkoła Podstawowa w Lubostroniu
5. Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Sławkowie
6. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Długosza we Włocławku
7. Szkoła Podstawowa im. I. Sendlerowej w Starogrodzie
8. Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół w Lubiewie
9. Szkoła Podstawowa im. Kardynała S. Wyszyńskiego w Kruszynie
10. Szkoła Podstawowa w Unisławiu
11. Szkoła Podstawowa im. 16 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Bukowcu
12. Szkoła Podstawowa im. Władysława Lorkiewicza w Orchowie
13. Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sączowie
14. Szkoła Podstwowa im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Orłowie
15. Pierwsza Szkoła Montessori w Bydgoszczy
16. Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące
17. Szkoła Podstawowa im. Józefa Sołtykiewicza w Węgiersku
18. Szkoła Podstawowa nr 47 im. Bronisława Malinowskiego w Bydgoszczy
19. Szkoła Podstawowa im. Królewny Anny Wazówny w Gorczenicy
20. Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim
21. Szkoła Podstawowa w Młyńcu Pierwszym
22. Szkoła Podstwowa w Złotorii
23. Niepubliczna Szkoła Podstawowa z O.I. w Inowrocławiu
24. Szkoła Podstawowa w Łasku
25. Szkoła Podstawowa im.M. Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej
26. Szkoła Podstawowa w Kokocku
27. Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Nowych Świerczynach
28. Szkoła Podstawowa im. Ignacego Antoniego Zboińskiego w Kikole
29. Szkoła Podstawowa w Wielkim Leźnie
30. Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu
31. Szkoła Podstawowa w Gniewkówcu
32. Szkoła Podstawowa im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Czernikowie
33. Publiczna Szkoła Podstawowa Zespołu Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Służewie
34. Szkoła Podstawowa nr 1 w Łysomicach
35. Szkoła Podstawowa nr 10 w Toruniu
36. Szkoła Podstawowa nr 15 w Toruniu
37. Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Lisnowie
38. Szkoła Podstawowa w Bursztynowie
39. Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Osieku
41. Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Turzanach
42. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie