Woj. lubelskie

Szkoły z województwa lubelskiego, które pragną przystąpić do Projektu powinny dostarczyć wypełnioną i opieczętowaną również przez organ prowadzący deklarację do Pełnomocnika Koordynatora Projektu w Lubelskim Związku Szachowym, p. Łukasza Dymka – tel. 510-964-252, mail: lukasz.dymek89@gmail.com.

Informacji udziela również Koordynator Projektu, Prezes Lubelskiego Związku Szachowego – Pan Piotr Piwowarczyk, tel. 25-798-33-64,  e-mail: zarzad@lzszach.lublin.pl

Lista szkół:

Lp. Nazwa Szkoły
1. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego w Białej Podlaskiej
2. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ks. Stanisława Brzóski przy ZSO nr 3 w Białej Podlaskiej
3. Zespół Oświatowy w Brzozowicy Dużej
4. Szkoła Podstawowa w Grabowcu k. Kąkolewnicy
5. Zespół Szkół w Gręzówce
6. Zespół Oświatowy Szkoła Podstawowa w Kąkolewnicy
7. Zespół Szkół im. Polskich Noblistów w Kłoczewie
8. Szkoła Podstawowa im. Ks. Grzegorza Piramowicza w Kurowie
9. Szkoła Podstawowa w Matczynie
10. Zespół Placówek Oświatowych nr 2 Szkoła Podstawowa nr 2 im. B. Prusa w Międzyrzecu Podlaskim
11. Zespół Placówek Oświatowych nr 3 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II z O.I. w Międzyrzecu Podlaskim
12. Zespół Placówek Oświatowych nr 1 Szkoła Podstawowa nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim
13. Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Misiach
14. Szkoła Podstawowa im. Ks. J. Twardowskiego w Osinach
15. Zespół Oświatowy Szkoła Podstawowa im. Ks.Lucjana Niedzielaka w Polskowoli
16. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Polskich Lotników w Puławach
17. Szkoła Podstawowa nr 10 im. A. Mickiewicza w Puławach
18. Szkoła Podstawowa nr 11 im. H. Sienkiewicza w Puławach
19. Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Puławach
20. Szkoła Podstawowa nr 2 im. K.K. Baczyńskiego w Puławach
21. Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Rzeczycy
22. Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Skrudkach
23. Zespół Szkół Publicznych nr 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi w Terespolu
24. Publiczna Szkoła Podstawowa w Tuliłowie
25. Szkoła Podstawowa w Żakowoli Poprzecznej
26. Zespół Szkół Szkolno-Przedszkolny w Rogoźnicy
27. Szkoła Podstawowa  nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
28. Szkoła Podstawowa nr 7 w Świdniku
29. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu
30. Szkoła Podstawowa nr 2 im. H. Sienkiewicza w Zamościu
31. Szkoła Podstawowa w Białowoli
32. Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w ZS w Majdanie Sopockim Pierwszym
33. Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie
34. Szkoła Podstawowa w Pniówku
35. Szkoła Podstawowa w Lipsku
36. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Radzyniu Podlaskim
37. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich w Międzyrzeczu
38. Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Tereszpolu Kukiełkach
39. Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Poniatowej Kolonii
40. Zespół Szkół w Zabielu
41. Szkoła Podstawowa w Brzostówcu
42. Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Białce
43. Szkoła Podstawowa w Branicy Radzyńskiej
44. Szkoła Podstawowa im. R. Traugutta w Białej
45. Szkoła Podstawowa w Żabikowie
46. Szkoła Podstawowa w Paszkach Dużych
47. Szkoła Podstawowa nr 2 w Radzyniu Podlaskim
48. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w Puławach
49. Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Czemiernikach
50. Zespół Szkół, Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Woli Skromowskiej
51. Publiczna Szkoła Podstawowa w Rokitni Nowej
52. Zespół Placówek Oświatowych w Pawłowicach
53. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Puławach
54. Szkoła Podstawowa im. M. Skłodowskiej-Curie w Zawieprzycach
55. Szkoła Podstawowa w Zastawiu
56. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie
57. Szkoła Podstawowa w Ostrówkach
58. Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie
59. Szkoła Podstawowa w Zarzeczu
60. Szkoła Podstawowa im. Gen. Franciszka Kleeberga w Kocku
61. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Poizdowie
62. Szkoła Podstawowa w Domaszewnicy
63. Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie-Majoracie
64. Szkoła Podstawowa im. Ppłk. Wacława Rejmaka ps. „Ostoja” w Jedlance
65. Szkoła Podstawowa w Sarnowie
66. Szkoła Podstawowa im. Gen. F. Kleeberga w Woli Gułowskiej
67. Zespół Szkół w Gołąbkach
68. Szkoła Podstawowa Filialna w Toczyskach, Zespół Szkół w Starych Kobiałkach
69. Szkoła Podstawowa w Kamionce
70. Szkoła Podstawowa im. Janiny i Jana Dębowskich w Dębowicy
71. Szkoła Podstawowa w Leszczance
72. Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszkówny w Celinach
73. Szkoła Podstawowa im. 5 Dywizji Piechoty Wojska Polskiego w Trzebieszowie
74. Szkoła Podstawowa im. Ks. T.A. Leszczyńskiego w Mikłusach
75. Szkoła Podstawowa im. Ks. Biskupa Junoszy Szaniawskiego w Szaniawach
76. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Adamowie
77. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tomaszowicach
78. Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Szyszkach
79. Zespół Szkół w Radoryżu Smolarnym
80. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Starych Kobiałkach
81. Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Krzywdzie
82. Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Okrzei
83. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Grafika w Zagoździu
84. Zespół Szkół w Fiukówce
85. Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Jastrzębskiego w Starej Róży
86. Zespół Szkół w Tuchowiczu
87. Zespół Szkół w Woli Okrzejskiej
88. Szkoła Podstawowa w Kisielsku
89. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie
90. Zespół Szkół w Hucie Dąbrowie
91. Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Starej Prawdzie
92. Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Kard. S. Wyszyńskiego w Świdrach
93. Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Wólce Rokickiej
94. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Firleju
95. Szkoła Podstawowa im. 2 DP 1 Armii Wojska Polskiego w Górze Puławskiej
96. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Garbowie
97. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Tucznej
98. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Parczewie
99. Szkoła Podstawowa w Kolechowicach
100. Szkoła Podstawowa w Jabłoniu
101. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Sosnowicy
102. Zespół Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu
103. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Komarówce Podlaskiej
105. Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Zezulinie
106. Szkoła Podstawowa im. Płk. Pil. Z Krasnodębskiego w Woli Osowińskiej
107. Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Januszówce
108. Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Przybysławicach
109. Szkoła Podstawowa Specjalna nr 4 we Włodawie
110. Szkoła Podstawowa nr 5 w Puławach
111. Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa „Europejczyk” w Szerokiem
112. Szkoła Podstawowa im. W. Chotomskiej w Bogucinie