Woj. lubuskie

W sprawie szczegółowych informacji dotyczących Projektu na terenie województwa oraz zgłoszeń do projektu należy kontaktować się z Lubuskim Związkiem Szachowym, z Panem Andrzejem Modzelanem,  tel: 606 921 188, e-mail: anmodz@gmail.com lub z Polskim Związkiem Szachowym, tel: 22 428 23 76, e-mail: szachywszkole@pzszach.org.pl.
Zapraszamy również na stronę Lubuskiego Związku Szachowego http://www.lzszach.pl/
Lista szkół:
Lp. Nazwa szkoły
1. Szkoła Podstawowa nr 13 w Gorzowie Wielkopolskim
2. Szkoła Podstawowa im. Prof.. Władysława Szafera w Lipinkach Łużyckich
3. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Szprotawie
4. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II  w Żaganiu
5. Szkoła Podstawowa nr 6 w Nowej Soli
6. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Konopnickiej z O.I. w Nowej Soli
7. Samorządowy Zespół Szkół im. M. Konopnickiej w Gorzowie, Szkoła Podstawowa
8. Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza
9. Zespół Edukacyjny w Bytnicy
10. Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim
11. Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Wiechlicach
12. Szkoła Podstawowa Specjalna przy Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze
13. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Wlkp. w Międzyrzecu
14. Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Grabiku
15. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwiskach
16. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Nowej Soli
17. Szkoła Podstawowa w Starym Kisielinie
18. Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Jasieniu
19. Szkoła Podstawowa w Zaborze
20. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Różankach
21. Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzepielowie
22. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO w Zielonej Górze
23. Publiczna Szkoła Podstawowa w Starym Strączu
24. Zespół Szkół w Mirostowicach Dolnych
25. Chrześcijańska Szkoła Podstawowa „Salomon”w Zielonej Górze
26. Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Babimoście
27. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stypułowie
28. Szkoła Podstawowa im.Przyjaźni Narodów w Słońsku
29. Zespół Szkół w Chlebowie
30. Szkoła Podstawowa w Osiecznicy
31. Zespół Szkół, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach
32. Szkoła Podstawowa nr 3 im. I. Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim
33. Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy
34. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3  im. J. Tuwima w Nowej Soli
35. Zespół Edukacyjny w Podmoklach Małych
36. Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegowie
37. Szkoła Podstawowa w Wiechlicach, Filia w Siecieborzycach
38. Szkoła Podstawowa w Wiechlicach, Filia w Lesznie Górnym
39. Szkoła Podstawowa w Wiechlicach, Filia w Długiem
40. Szkoła Podstawowa nr 12 w Gorzowie Wielkopolskim
41. Ośrodek dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy w Żarach
42. Szkoła Podstawowa nr 8 im. B. Chrobrego w Żarach
43. Szkoła Podstawowa nr 1 im. B. Krzywoustego w Kożuchowie
44. Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 z O.I.w Zielonej Górze
45. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów w Żarach
46. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowej Soli
47. Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Leśniowie Wielkim
48. Zespół Szkół w Bieniowie
49. Szkoła Podstawowa nr 2 w Kożuchowie
50. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Szarych Szeregów w Międzyrzeczu
51. Zespół Szkół w Grabicach
52. Szkoła Podstawowa w Mirocinie Dolnym
53. Niepubliczna Szkoła Podstawowa o Uprawnieniach Szkoły Publicznej w Sosnach
54. Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Skłodowskiej Curie w Krośnie Odrzańskim
55. Szkoła Podstawowa nr 8 im. J. Brzechwy w Zielonej Górze
56. Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie
57. Zespół Szkół nr 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie
58. Publiczna Szkoła Podstawowa w Zawadzie
59. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Nowej Soli
60. Szkoła Podstawowa nr 3 z O.I. w Gubinie
61. Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich w Gubinie
62. Szkoła Podstawowa z  O.I. im. I Armii Wojska Polskiego w Zbąszynku
63. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Droszkowie
64. Szkoła Podstawowa w Gościeszowicach
65. Europejska Szkoła dr Rahna w Zielonej Górze
66. Szkoła Podstawowa w Przecławiu
67. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku
68. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gen. Józefa Bema w Sulechowie
69. Szkoła Podstawowa im. S. Żeromskiego w Górzynie
70. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Witnicy
71. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Kołczynie
72. Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Lubsku
73. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie
74. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie
75. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Lubsku