Woj. małopolskie

Szkoły z województwa małopolskiego obowiązują wszystkie założenia i zasady ogólne, sformułowane w rubrykach: „Cele i założenia” oraz „Jak przystąpić”.
W sprawie szczegółowych informacji dotyczących Projektu na terenie województwa oraz zgłoszeń do projektu należy kontaktować się z Małopolskim Związkiem Szachowym, Panem Jackiem Wolakiem, tel: 791 655 136 – po godzinie 15:00, e-mail: jwolak@kksz.krakow.pl

Lista szkół:

L.p. Nazwa szkoły
1. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Matejki w Bochni
2. Szkoła Podstawowa nr 32 w Krakowie
3. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. 16 P.P. Ziemi Tarnowskiej w Zdrochcu
4. Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w ZSO im M. Kopernika w Zatorze
5. Szkoła Podstawowa nr 1 im. H.Sienkiewicza w Szczawnicy
6. Szkoła Podstawowa nr 26 im. A. Struga  w Krakowie
7. Szkoła Podstawowa im. W. Broniewskiego w Graboszycach
8. Zespół Szkół, Szkoła Podstawowa im. Króla Jana Sobieskiego w Dłużcu
9. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Bochni
10. Szkoła Podstawowa im. Walerego Goetla w Zelczynie
11. Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy
12. Szkoła Podstawowa nr 36 im. H. Sienkiewicza w Krakowie
13. Szkoła Podstawowa nr 2 im. St. Konarskiego w Starej Wsi
14. Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Roczynach
15. Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Wojniczu
16. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Powstańców Śląskich w Chełmku
17. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Grywałdzie
18. Szkoła Podstawowa w Minodze
19. Szkoła Podstawowa nr 4  im. M. Kopernika w Andrychowie
20. Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Zawadce
21. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Węgrzcach Wielkich
22. Szkoła Podstawowa im. Józefa Marka w Tymbarku
23. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sadku-Kostrzy
24. Szkoła Podstawowa w Sieprawiu
25. Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Gosprzydowej
26. Szkoła Podstawowa nr 3 w Wieliczce
27. Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej Polski w Lisiej Górze
28. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Dr. E. Kowalczyka w Lipnicy Wielkiej
29. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Targanicach
30. Szkoła Podstawowa nr 16  im. Konstytucji 3 Maja w Jaworznie
31. Szkoła Podstawowa nr 7 im. Wojska Polskiego w Krakowie
32. Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III Sobieskiego w Przegini
33. Szkoła Podstawowa w Regulicach
34. Szkoła Postawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Wadowicach
35. Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Jana Potoczków w Rdziostowie
36. Szkoła Podstawowa w Łowczowie
37. Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Podłopieniu
38. Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Centrum Oświatowym w Koszycach
39. Szkoła Podstawowa im. Kard. S. Wyszyńskiego w Kryspinowie
40. Szkoła Podstawowa w Szczepanowicach
41. Szkoła Podstawowa im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Owczarach
42. Szkoła Podstawowa nr 1  w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej
43. Szkoła Podstawowa z O.I. w Grodkowicach
44. Szkoła Podstawowa w Sułkowicach-Bolęcinie
45. Szkoła Podstawowa nr 5 im. T. Kościuszki w Tarnowie
46. Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół w Zadrożu
47. Zespół Szkół Samorządowych w Sułkowicach – Łęgu
48. Szkoła Podstawowa nr 18 im. J. Kochanowskiego w Tarnowie
49. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Orkana  w Rabce-Zdroju
50. Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Lusinie
51. Szkoła Podstawowa im. Batalionu AK „Barbara” w Lubaszowej
52. Szkoła Podstawowa nr 86 im. Powstańców Śląskich w Krakowie
53. Szkoła Podstawowa w Jangrocie
54. Szkoła Podstawowa w Starych Żukowicach
55. Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego w Niepołomicach
56. Szkoła Podstawowa im. Piotra Barylaka w Książnicach Wielkich
57. Zespół Placówek Oświatowych im. Św. Jadwigi Królowej Polski w Krzywaczce
58. Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Przebieczanach z/s w Tomaszkowicach
59. Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Raciborsku
60. Szkoła Podstawowa im. S. Wyspiańskiego w Suchorabie
61. Szkoła Podstawowa im. Kard. Adama Stefana Sapiehy w Bobrku
62. Szkoła Podstawowa nr 1 w Gorzowie w Samorządowy Zespół Szkół nr 1 im. A. Mickiewicza
63. Szkoła Podstawowa w w Samorządowym Zespole Szkół im. M. Konopnickiej w Gorzowie
64. Zespół Szkół w Rząsce
65. Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Szczodrkowicach
66. Szkoła Podstawowa w Miejscu
67. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Łapanowie
68. Szkoła Podstawowa nr 48 w Krakowie
69. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Krakowie
70. Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zagórzu
71. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźnicy, Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego
72. Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Stadnikach
73. Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Konopnickiej w Wadowicach
74. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rzezawie
75. Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Miechowie
76. Szkoła Podstawowa im. W. Łokietka w Skale
77. Zespół Szkół nr 2 w Brodłach
78. Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi – Królowej w Dulowej
79. Szkoła Podstawowa im. Mjr H. Sucharskiego w Inwałdzie
80. Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej Polski w Podłężu
81. Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Zakliczynie
82. Szkoła Podstawowa nr 29 w Krakowie
83. Szkoła Podstawowa nr 117 im. Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej w Krakowie
84. Szkoła Podstawowa nr 31 im. Dr Henryka Jordana
85. Szkoła Podstawowa nr 62 im. Kmdra H. Dąbrowskiego w Krakowie
86. Szkoła Postawowa nr 65 im. Czesława Janczarskiego w Krakowie
87. Szkoła Podstawowa nr 67 im. Władysława Łokietka w Krakowie
88. Szkoła Podstawowa nr 21 im. Władysława Jagiełły w Krakowie
89. Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie
90. Szkoła Podstawowa nr 24 im. Krakowskiej Straży Pożarnej w Krakowie
91. Prywatna Szkoła Podstawowa nr 4 Inspiracja
92. Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Szczyrzycu
93. Szkoła Podstawowa nr 25 w Krakowie
94. Szkoła Podstawowa nr 61 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w  Krakowie
95. Szkoła Podstawowa nr 12 w Krakowie
96. Szkoła Podstawowa nr 82 im. Św. Jadwigi Królowej Polski w Krakowie
97. Szkoła Podstawowa nr 4 z O.I. im. Erazma Józefa Jerzmanowskiego w Wieliczce
98. Szkoła Podstawowa nr 129 w Krakowie
99. Zespół Szkół, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Woli Dębińskiej
100. Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Bodzanowie
101. Szkoła Podstawowa nr 54 im. J. Tuwima w Krakowie
102. Szkoła Podstawowa nr 123  im. Gen. Bema w Krakowie
103. Szkoła Podstawowa nr 114 im. Arkadego Fidlera w Krakowie
104. Szkoła Podstawowa nr 101 im. Hansa Christiana Andersena w Krakowie
105. Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Osieku
106. Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika w Olkuszu
107. Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Strzeszynie
108. Szkoła Podstawowa im. I. Fika w Przeciszowie
109. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łoniowej
110. Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka z Asyżu w Poskwitowie
111. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szlachtowej
112. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Brata Alberta w Czechówce
113. Szkoła Podstawowa w Łyczance
114. Zespół Szkól im. Karola Szymanowskiego w Osielcu
115. Zespół Szkół – Szkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w Więcławicach
116. Szkoła Podstawowa nr 4 w Krakowie
117. Szkoła Podstawowa im. Św. Jana  Kantego w Zespole Szkół w Liszkach
118. Szkoła Podstawowa „Rajska Szkoła” w Krakowie
119. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Jadownikach
120. Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Gruszowie
121. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łuczycach
122. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Kaszowie
123. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Brzesku
124. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach
125. Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej
126. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Racławicach
127. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Łuksiewicza w Brzesku