Woj. mazowieckie

Szkoły z województwa mazowieckiego prosimy o kontakt z Polskim Związkiem Szachowym, tel: 22 428 23 76, e-mail: szachywszkole@pzszach.org.pl

Lista szkół w woj. mazowieckim z pominięciem m.st. Warszawy:

Lp. Nazwa szkoły
1. Zespół Szkół nr 1 w Legionowie
2. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Legionowie
3. Zespół Szkół nr 3 w Legionowie
4. Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 8 w Legionowie
5. Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Św. Dominika Savio (salezjanie) w Mińsku Mazowieckim
6. Szkoła Podstawowa w Dropiu
7. Szkoła Podstawowa w Jakubowie
8. Szkoła Podstawowa nr 2 w Małkini Górnej
9. Szkoła Podstawowa nr 1 w Łosicach
10. Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Białaczowie
11. Zespół Szkół nr 1, Szkoła Podstawowa nr 9 w Siedlcach
12. Szkoła Podstawowa z O.I. nr 6 im. B. Broniewskiego w Siedlcach
13. Szkoła Podstawowa im. 11 Listopada w Żółwinie
14. Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce
15. Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Górkach
16. Szkoła Podstawowa im. F. Chopina w Brochowie
17. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Sulejówku
18. Zespół Szkół,Szkoła Podstawowa im. W. Reymonta w Maszewie Dużym
20. Szkoła Podstawowa im. Ks. Bonawentury Stachury w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Zbijowie Małym
21. Szkoła Podstawowa nr 10 im. M. Konopnickiej w Pruszkowie
22. Szkoła Podstawowa nr 2 z O.I. im. Żołnierzy AK II Rejonu Celków w Markach
23. Szkoła Podstawowa nr 2 im. K. Makuszyńskiego w Pruszkowie
24. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Akcji V2 w Sarnakach
25. Szkoła Podstawowa w Chobocie
26. Szkoła Podstawowa w Michałowie
27. Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Stanisławowie
28. Szkoła Podstawowa im. Bohaterskich Lotników Polskich w Wiązownej
29. Szkoła Postawowa im. Wspólnej Europy w Zalesiu Górnym
30. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cisiu
31. Szkoła Podstawowa w Działdowie
32. Zespół Szkół Gminnych im. Jana Pawła II w Prostyni
33. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Markach
34. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Pruszkowie
35. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Pomnika Zwycięstwa 1920 roku w Markach
36. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Roweckiego „grota” w Markach
37. Szkoła Podstawowa nr 5 w Zespole Szkół nr 2 im. Prymas Tysiąclecia w Markach
38. Szkoła Podstawowa nr 8 im. Gen. Juliana Filipowicza w Otwocku
39. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ewy Krauze w Piasecznie
40. Szkoła Podstawowa im.Dywizji Piechoty Ziemi Łomżyńskiej w Andrzejewie
41. Szkoła Podstawowa w Ołdakach Polonii
42. Szkoła Podstawowa w Starej Ruskołęce
43. Szkoła Podstawowa nr 1 im. A. Mickiewicza w Wyszkowie
44. Społeczna Szkoła Integracyjna nr 100 STO w Warszawie
45. Szkoła Podstawowa im. VII Obwodu AK „Obroża” w Brzezinach
46. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chynowie
47. Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Sułkowicach
48. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliana Suskiego w Jasieńcu
49. Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach
50. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Ostrołęce
51. Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Siedlcach
52. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku