Woj. pomorskie

W sprawie szczegółowych informacji dotyczących Projektu na terenie województwa oraz zgłoszeń do projektu należy kontaktować się z Pomorskim Związkiem Szachowym lub koordynatorem na terenie województwa Panią Beatą Symbor, tel: 513 512 783,  e-mail: edukacja.pwzszach@gmail.com

Lista szkół:

L.p. Nazwa szkoły
1. Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie
2. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleszczewie Kościerskim
3. Szkoła Podstawowa CET w Kowalach
4. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ks.dr Bernarda Sychty w Kościerzynie
5. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w Starogardzie Gdańskim
6. I Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Gdańsku
7. Szkoła Podstawowa im. TOW „Gryf Pomorski” w Półcznie
8. Publiczna Szkoła Podstawowa w Bytoni
9. Publiczna Szkoła Podstawowa w Suminie
10. Szkoła Podstawowa w Starej Kiszewie
11. Szkoła Podstawowa w Parchowie
12. Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II przy Zespole Szkół Katolickich w Malborku
13. Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Słupsku
14. Szkoła Podstawowa nr 2 im. T. Kościuszki w Słupsku
15. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Słupsku
16. Szkoła Podstawowa z O.I. nr 4 im. Gustawa Morcinka w Słupsku
17. Szkoła Podstawowa z O.I. nr 5 im. Gryfitów w Słupsku
18. Szkoła Podstawowa nr 6 im. L. Waryńskiego w Słupsku
19. Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
20. Szkoła Podstawowa z O. Przyszpitalnymi nr 9 im. kmdra Stanisława Hryniewieckiego w Słupsku
21. Szkoła Podstawowa z O.I. nr 10 im. Polonii w Słupsku
22. Szkoła Podstawowa im. Mariusza Zaruskiego w Pucku
23. Zespół Szkół w Wielkim Podlesie
24. Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Mjr. H. Sucharskiego w Gościcinie
25. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach
26. Szkoła Podstawowa  w Zalesiu
27. Zespół Szkół w Starych Polaszkach
28. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kębłowie
29. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Kazimierza w Kartuzach
30. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mściszewicach
31. Szkoła Podstawowa w Sztutowie
32. Zespół Szlolno-Przedszkolny „Mała Szkoła” w Szopie
32. Zespół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie
33. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Wejherowie
34. Społeczna Szkoła Podstawowa z Przedszkolem Dobrzewino – Karczemki  w Karczemkach
35. Gimnazjum im. Gen. M. Zaruskiego w Ustce
36. Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Alojzego Nagia w Nowym Dworze Wejherowskim
37. Szkoła Podstawowa w Częstkowie
38. Szkoła Podstawowa w Jeleńskiej Hucie
39. Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Kaszubskich w Koleczkowie
40. Szkoła Podstawowa w Łebieńskiej Hucie
41. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szemudzie
42. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łebnie
43. Szkoła Podstawowa w Bojanie
44. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Kielnie
45. Szkoła Podstawowa im. Kontradmirała Xawerego Czarnickiego w Pogórzu
46. Szkoła Podstawoa im. Piotra Dunina w Mostach
47. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Obrońców Kępy Oksywskiej i Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Dębogórzu
48. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Adama Mickiewicza w Tczewie
49. Szkoła Podstawowa nr 40 im. Kpt. Leonida Teligi w Gdańsku
50. Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Wielkim Klinczu
51. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Pułku Nocnych Bombowców „Kraków” w Malborku