Woj. warmińsko-mazurskie

Szkoły z województwa warmińsko – mazurskiego, pragnące przystąpić do Ogólnopolskiego Projektu PZSzach „Edukacja przez Szachy w Szkole” powinny złożyć deklarację opieczętowaną również przez organ prowadzący do Pana  Mirosława Orłowskiego –  tel: 503 701 473 e-mail: orlowmiroslaw@gmail.com

Lista szkół:

Lp. Nazwa szkoły
1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Elblągu
2. Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu
3. Szkoła Podstawowa nr 6 w Elblągu
4. Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu
5. Szkoła Podstawowa nr 9 w Elblągu
6. Szkoła Podstawowa nr 12 w Elblągu
7. Szkoła Podstawowa nr 14 w Elblągu
8. Szkoła Podstawowa nr 15 w Elblągu
9. Szkoła Podstawowa nr 16 w Elblągu
10. Szkoła Podstawowa nr 19 w Elblągu
11. Szkoła Podstawowa nr 21 w Elblągu
12. Szkoła Podstawowa nr 23 w Elblągu
13. Zespół Szkół nr 1 (Szkoła Podstawowa nr 11) w Elblągu
14. Zespół Szkół nr 2 (Szkoła Podstawowa nr 25) w Elblągu
15. Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu
16. Szkoła Podstawowa nr 3 w Działdowie
17. Zespół Szkół w Dywitach
18. Szkoła Podstawowa w Łęczu
19. Szkoła Podstawowa w Klonie
20. Szkoła Podstawowa im. Ks. J. Twardowskiego w Rumianie
21. Zespół Szkół w Drogoszach
22. Szkoła Podstawowa w Spręcowie
23. Szkoła Podstawowa im. F. Barcza w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Butrynach
24. Szkoła Podstawowa w Tuszewie
25. Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Zespole Szkół w Grodzicznie
26. Szkoła Podstawowa nr 2 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Biskupcu
27. Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Szkotowie
28. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Węgorzewie
29. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Węgorzewie
30. Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. Św. Mikołaja w Elblągu
31. Szkoła Podstawowa w Perłach
32. Szkoła Podstawowa w Spytkowie
33. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Łankiejmach
34. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Sentu Rzeczpospolitej Polskiej w Braniewie
35. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września w Radziejach
36. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim
37. Szkoła Podstawowa w Radostowie
38. Szkoła Podstawowa nr 10 im. W. Broniewskiego w Olsztynie
39. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim
40. Szkoła Podstawowa w Tereszewie
41. Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Brzoziu Lubawskim
42. Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im.Władysława Jagiełły w Kurzętniku
43. Szkoła Podstwowa im. Przyjaciół Ziemi w Zespole Szkól w Marzęcicach
44. Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Kisielicach
45. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w Morągu
46. Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny w Olsztynie
47. Publiczna Szkoła Podstawowa w Baranowie
48. Gimnazjum nr 1 im Jana Pawła II w Górowie Iławieckim