Woj. wielkopolskie

Szkoły z województwa wielkopolskiego zainteresowane przystąpieniem do Projektu prosimy o kontakt z koordynatorem projektu w Wielkopolskim Związku Szachowym – Panem Pawłem Staniszewskim – tel: 502 382 894, email: staniszewski@wzszach.poznan.pl.

Lista szkół:

Lp. Nazwa szkoły
1. Szkoła Podstawowa  im. Gen. J.Dowbora Muśnickiego w Lusowie
2. Szkoła Podstawowa we Włoszakowicach
3. Szkoła Podstawowa nr 2 w Lesznie
4. Zespół Szkół w Marzeninie
5. Szkoła Podstawowa nr 11 im. Mirosława Ferica w Ostrowie Wielkopolskim
6. Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Konopnickiej w Ostrowie Wielkopolskim
7. Szkoła Podstawowa im. F. Chopina w Skórzewie
8. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Bogdaju
9. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lamkach
10. Szkoła Podstawowa im. Onufrego Kopczyńskiego w Czerniejewie
11. Zespół Szkół w Nowym Folwarku
12. Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie
13. Społeczna Szkoła Podstawowa w Jarocinie
14. Szkoła Podstawowa nr 4 w Koninie
15. Niepubliczna Szkoła Podstawowa ZOO Zaradni Odważni Oryginalni w Środzie Wielkopolskiej
16. Szkoła Podstawowa w Ligocie
17. Szkoła Podstawowa w Jankowie Zaleśnym
18. Szkoła Podstawowa nr 6 w Gnieźnie
19. Szkoła Podstawowa im.Józefa Ponikiewskiego w Nowym Belęcinie
20. Szkoła Podstawowa Specjalna nr 107 im. A. Fiedlera w Poznaniu
21. Szkoła Podstawowa w Smolicach
22. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Jankowie Przygodzkim
23. Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Ks. J. Twardowskiego w Chwaliszewie
24. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie
25. Szkoła Podstawowa w Lednogórze
26. Szkoła Podstawowa im. Miłośników Przyrody  w Siedlisku
27. Szkoła Podstawowa w Komorzu Przybysławskim
28. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Żerkowie
29. Szkoła Podstawowa Zaradni Odważni Oryginalni im. Powstańców Wielkopolskich w Wilkowyi
30. Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Ratyniu
31. Szkoła Podstawowa w Kamionkach
32. Szkoła Podstawowa z O.I. nr 9 im. Bohaterów Westerplatte w Koninie
33. Szkoła Podstawowa nr 71 im. J. Kusocińskiego w Poznaniu
34. Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Mielęckiego w Koźminku
35. Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola w Zespole Szkół w Stawiszynie
36. Szkoła Podstawowa w Lusówku
37. Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Działyńskiego w Kórniku
38. Szkoła Podstawowa nr 2 im. A. Mickiewicza w Złotowie
39. Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym im. Ks. Jana Twardowskiego w Szczytnikach Duchownych
40. Zespół Szkół – Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Bohaterów Września 1939 r. w Trzemżalu
41. Szkoła Podstawowa im. Jana Wójkiewicza w Radzewie
42. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Benicach
43. Szkoła Podstawowa nr 4 im. W. Broniewskiego w Rawiczu
44. Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Lenartowicach
45. Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Lasu w Rychliku
46. Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Ks. Michała Przywary i Rodziny Salomonów w Nowej Wsi Książęcej
47. Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja w Luboszu
48. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kwilczu
49. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu
50. Zespół Szkół  w Pobiedziskach
51. Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w Cieszynie
52. Szkoła Podstawowa nr 14 w Ostrowie Wielkopolskim
53. Zespół Szkół w Sośniach
54. Językowa Szkoła Podstawowa Prymus w Gnieźnie
55. Szkoła Podstawowa w Drobininie
56. Zespół Szkół w Nekli
57. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie
58. Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie
59. Szkoła Podstawowa nr 2 w Kórniku
60. Szkoła Podstawowa w Garzynie w Zespole Szkół Gminy Krzemieniewo
61. Zespół Szkół w Zbiersku
62. Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. Św. Józefa Kalasancjusza w Poznaniu
63. Zespół Szkół w Pawłowicach
64. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Cysterów Wągrowieckich w Wągrowcu
65. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie
66. Szkoła Podstawowa im. Powstańczej Kompanii Krzywińskiej w Krzywiniu
67. Szkoła Podstawowa nr 20 im. Stefana Batorego w Poznaniu
68. Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Bogusławskiego w Suchym Lesie
69. Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek UR w Poznaniu
70. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kiszewie
71. Prywatna Szkoła Podstawowa „Akademia Maxima” w Gnieźnie