Trwają Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych – klas 1 – 3 – kwiecień 2018 r.

Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie zaprasza do udziału w trzeciej edycji Drużynowych Mistrzostw Polski Szkół w szachach klas I-III, które odbędą się w dniach 18-22 IV 2018 r. w Ośrodku Wczasowym Limba Poronin.

Transmisja: http://www.szszach.pl/online/trans/trans.htm

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele i Rodzice,

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa, Waszą Szkołę, Waszych uczniów do udziału w trzeciej edycji Drużynowych Mistrzostw Polski Szkół w szachach klas I-III, które odbędą się w dniach 18-22 IV 2018 w Ośrodku Wczasowym “Limba” Poronin.

Na zlecenie Polskiego Związku Szachowego, nasz klub – Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie stał się organizatorem tej prestiżowej dla uczniów imprezy w roku 2018.

Rosnąca popularność szachów w przedszkolach oraz na poziomie edukacji wczesnoszkolnej zrodziła inicjatywę organizacji spotkania się uczniów szkół, w których realizowany jest program ,, Edukacja przez Szachy w Szkole” lub w inny sposób realizowane są szkolenia szachowe. Pokazanie, wypromowanie ,,szachowych placówek‘’ oraz nagrodzenie najlepszych w kraju to jedno z zadań spotkania szachowego, na które zapraszamy do przyjaznego dzieciom Ośrodka Wczasowego  “Limba” Poronin.

Jako organizatorzy zawodów szachowych z wieloletnim doświadczeniem, zapewniamy, że każdy uczeń – zawodów będzie usatysfakcjonowany udziałem w turnieju i wyjedzie do domu z miłymi wspomnieniami oraz pamiątkowym pucharem i nagrodą.

Dodatkowo, dzięki sponsorom przyjaznym szachom a szczególnie Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Małopolskiego, dostrzegającemu znaczenie szachów w rozwoju młodego pokolenia, przygotowano dla szkół atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu sportowego, sprzętu RTV. Najlepsza drużyna wzbogaci swoją Szkołę nowoczesną tablicą interaktywną.

Dla opiekunów i nauczycieli przygotowaliśmy szereg spotkań i szkoleń. Rozmowy integracyjne, wymiana doświadczeń przy góralskiej muzyce, spotkania z mistrzami i arcymistrzami szachowymi to dodatkowe atrakcje przygotowane dla Państwa.

Dla zainteresowanych organizowany będzie kurs instruktora szachowego. Przygotowano również  nagrody dla nauczycieli najlepszych w kraju szachowych  szkół.

Zapraszamy do udziału w mistrzostwach, będących również okazją dla uczniów do aktywnego wypoczynku śródrocznego i skorzystania z bogatej oferty rekreacyjnej ośrodka.

 

FB : Chess in Chrzanow – turnieje

www.ukssp8.zs1-chrzanow.pl

W imieniu organizatorów:

Dyrektor Zawodów – Marian Sadzikowski

Komunikat DMP klas I III poronin 2018 załącznik do DMP klas I III

załącznik do DMP klas I III